< noscript>
Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama

 
 
  Kiralama ve kopya başı sistemi uzun dönemli fotokopi makineleri, printer ve fax kullanımı için önerilen bir yoldur. 3 temel konu üzerinde oluşur.
 
 1.YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına ait olup bütün giderler (toner, developer, drum, işçilik, servis, bakım-onarım) gibi harcamalarla yine MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firması tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinenin güvenliğinden sorumludur. Ayrıca kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim fiyatı üzerinden ödeme yapar.
 
 2. YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin veya baskının oluşmasında geçerli her türlü masraf (toner, developer, drum, sarf giderler, parça değişimi, bakım-onarım) gibi MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına aittir.( Fotokopi kağıdı hariç) Müşteri ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi miktarı kadar belirlenmiş olan kopya başı birim fiyatı üzerinden ödem yapar.
 
 3. YOL Bu sistemde makinenin mülkiyeti MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına ait olup kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belirli bir kira ödermesi yapar. Ayrıca kopya başından da çekilen kopya kadar belirlenen kopya başı çekim ücreti miktarı kadar ödemeyi MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. firmasına yapar. Buna karşılık MedGrup Büro Araçları Tic.Ltd. Şti. makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra kopyanın oluşması için gerekli ( fotokopi kağıdı hariç) toner, developer, drum, servis, bakım-onarım gibi her türlü gideri karşılar.
 
 Her müşteri için ihtiyaçlarına cevap verebilicek şekilde makine parkuru ile donatılmış kişiselleştirilmiş bir kira kontratı oluşturuyoruz.Fotokopi makinelerinin veya yazıcıların kiralanması şirketler için daha fazla verimlilik, ekonomi, güncelleme kontrolü ve yenilik sağlamaktadır.
 
 
Kiralamanın Avantajları 
 
İlk yatırım yok
 
Sınırsız teknik destek
 
Yedek ekipman
 
Maliyet düşürme 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotokopi kiralama,yazıcı kiralama,renkli fotokopi kiralama ,kiralık fotokopi ,fotokopi makinası kiralama

MEDGRUP BÜRO ARAÇLARI TİC. LTD. ŞTİ.
Email: info@medgrupltd.com.tr
Phone: 0 507 261 28 90
Fax: 0 232 255 19 19
Url:
cash, credit card
GÜNEŞLİ MAH. 502/1 SOKAK NO:8/B ÜÇYOL Konak
izmir, TR 35270